Paintball dla dzieci

JT SPLATMASTER I SYSTEM OPUS!!!

JT SplatMaster to system, który umożliwia rozpoczęcie przygody z paintballem od najmłodszych lat (od 7 roku życia). Markery JT SplatMaster to zupełnie nowa konstrukcja na rynku paintballowym. Charakteryzująca się niższą wagą samego markera przystosowaną do możliwości dziecka, mniejszym kalibrem kulki (0.50 cala zamiast 0.68 cala) oraz niższą energią strzału. Karabiny posiadają bardzo łatwy system ładowania kul, nie wymagają stosowania gazu (posiadają konstrukcję sprężynową). Prędkość wylotowa została zredukowana do 110-150 stóp na sekundę(bez siniaków).

Amunicja nie jest toksyczna, nie brudzi, łatwo się ją zmywa wodą oraz ulega 100% biodegradacji.

Kulki są bardzo kruche przez co trafienia nie są bolesne i posiadają bardzo dobrą rozbijalność.

JT SplatMaster jest bardzo dobrym sposobem na odciągnięcie dzieci od komputera oraz na aktywną zabawę dla całej rodziny.

 jt splatmaster mielec

 

IMG_9584

 

ZORGANIZUJ URODZINY SWOJEMU DZIECKU

 

Dajemy Ci gotowy pomysł na niezwykłą imprezę Twojej pociechy.

Zaskocz wszystkich dzięki JT SplatMaster. 

 

W czasie gier czuwamy nad bezpieczeństwem uczestników oraz służymy pomocą techniczną. Organizujemy różne scenariusze tak aby dzieci miały wielką frajdę z gry.

 

opusSystem Opus to kolejny po JT SplatMaster system umożliwiający bezpieczne i przyjemne rozpoczęcie przygody z paintballem już od najmłodszych lat. System ten skierowany jest również do osób obawiających się siniaków i bólu klasycznego paintball-a. Podstawą działania systemu jest zmniejszenie masy i rozmiaru kulki z 0.68 cala do 0.50 cala. Dzięki temu możliwe było również zmniejszenie prędkości wylotowej. Dodatkowo zestaw do gry jest bardzo lekki, mały i poręczny przez co idealnie nadaje się dla dzieci oraz kobiet.

 

jt splatmaster mielec

 

System OPUS to również świetne rozwiązanie dla Pań, które chcą spróbować przygody z paintballem a boją się bólu i siniaków.

Komentarze są wyłączone.